Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma kooki tellida saan?

Koogi tellimiseks võta minuga ühendust kas läbi Facebook Messengeri, e-maili või telefoni teel. Kõik kontaktandmed leiad veebilehe allosast!

Kui oled endale sobiva koogi valikust juba üles leidnud, siis anna oma soovidest mulle teada. Kui sa pole veel kindel, millist või kui suurt kooki sul täpselt vaja läheb, siis küsi julgelt abi – leiame sulle koos parima variandi!

Kindlasti mõtle enne tellimist ka välja, mis päevaks ning kellaajaks sa koogi tellida soovid.

Kas koogid on alati kaunistatud nii, nagu piltidel?

Koogikaunistuste valik sõltub hooajast ja kui klient erisoove pole selle kohta esitanud, siis saavad koogid kaunistatud vastavalt sellele, mis parasjagu saadaval on. Kui klient soovib koogile lisakaunistusi, näiteks martsipanist roose või lisamarju, siis see on lisatasu eest.

Kui pikalt ma ette tellima peaksin?

Mida varem, seda parem, kuid küsida võib alati – ka siis, kui tundub juba liiga hilja! 

Arvesta tellimust sisse andes oma tellimuse mahuga ja kuupäevaga. Näiteks kui vajad emadepäevaks suurt kooki terve suguvõsa emadele ja vanaemadele, siis esita igaks juhuks tellimus vähemalt nädal-kaks ette! Vastasel juhul võib juhtuda, et tähtpäevaks on graafik juba täis broneeritud ning tellimuse täitmine ei pruugi olla võimalik.

Päevad, mille puhuks tasub igaks juhuks tellimus sisse anda pigem varakult: emadepäev, naistepäev, sõbrapäev, koolide lõpetamiste periood, jaanipäev, 1. september, isadepäev, jõulupühad, uusaasta.

Osade kookide puhul saab tellimusi esitada ka vaid ühepäevase etteteatamisega, kuid kuna graafik võib selleks hetkeks juba täis olla, siis ei ole soovitatav tellimusega viivitada.

Kui kardad, et oled jäänud tellimisega viimasele hetkele, siis võta sellegipoolest ühendust ning proovime leida lahenduse!

Kuhu ja millal ma oma tellimusele järele tulla saan?

Tellimuste väljastamine toimub Viimsi vallas, Püünsi külas tellimise hetkel kokkulepitud ajal. Täpse asukoha saadame peale tellimuse esitamist.

Palume oma tellimusele järele tulla õigeaegselt täpselt kokkulepitud ajaks. Kuna Koogilaegas ei ole kindlatel kellaaegadel avatud kondiitrikoda, vaid kodukondiiter, siis hilinemise või vahel ka liialt vara jõudmise korral ei pruugi väljastamine võimalik olla.

Juhul, kui sa tead, et sa ei jõua õigeks ajaks, siis anna sellest teada niipea kui võimalik, et saaksime kokku leppida tellimuse väljastamiseks uue aja.

Juhul kui klient hilineb korduvalt etteteatamata märkimisväärselt, siis võime tulevikus tellimuste vastuvõtmisest keelduda.

Kuidas maksta saab?

Maksta on võimalik nii sularahas kohapeal kui ka ülekandega Koogilaegas OÜ pangakontole. Kaardiga maksmine pole võimalik.

Aga kas te kullerteenust ka pakute?

Hetkel kahjuks kullerteenuseid ei paku, väljaarvatud äärmisel vajadusel Viimsi piires eraldi kokkuleppel ning lisatasu eest. 

Mis allergeenid kookides on?

Kuna iga kook või tort on erinev, siis võta allergeenide ning koostisosade info jaoks minuga ühendust. Paljusid kooke on võimalik valmistada näiteks laktoosivabalt või muude erisoovide järgi. Selle info leiab mõnel puhul ka konkreetse toote lehelt menüüst.

Kas valmistate ka vegan kooke?

Vegan kooke ega torte Koogilaegas kahjuks ei valmista. Kuna vegan toorained on tihti klassikalistest toorainetest väga erinevad ning ei toimi samamoodi, siis ei saa me neid enda retseptides ka üks-ühele asendada.

Kas väljastate ettevõtetele arveid?

Väljastame! Koostame arveid nii sularahas kui kui ülekandega tasunud ettevõtetele. Soovi korral ka eraisikutele.

Arve väljastajaks on Koogilaegas OÜ, registrikood 14851196.